Колумбия победи Полша с 3:0 в среща от осма група

...
Колумбия победи Полша с 3:0 в среща от осма група
Коментари Харесай

Колумбия изхвърли Полша от Мондиал 2018



Колумбия победи Полша с 3:0 в среща от осма група на международното състезание по футбол. Колумбийците записаха първа победа, а поляците ще изиграят още един мач против отбора на Япония с концепцията да вземат най-малко точка. Сенегал и Япония имат по 4 точки, а Колумбия- 3, точно тези три отбора ще дефинират и участниците в осминафиналната фаза.

Пред близо 43 000 фенове на стадион „ Казан Арена “ в Казан южноамериканците напълно надиграха своя противник. Тимът на Хосе Пекерман показва разнообразна игра в предни позиции и справедливо стигна до изразителната победа. От своя страна футболистите на Полша, водени от звездата Роберт Левандовски, още веднъж разочароваха и по никакъв метод не съумяха да се опълчват на съперника. Единствената опция, разкрила се пред нападателя на „ Байерн Мюнхен “ пристигна в 59-ата минута, само че останал очи в очи с Оспина, Левандовски пропусна да се разпише.

Колумбия откри резултата в 40-ата минута, при която бранителят на „ Барселона “ Йери Мина засече с глава центриране отдясно на Хамес Родригес. В 70-ата минута капитанът на “лос кафетерос “ Радамел Фалкао удвои. Крайното 3:0 оформи изигралият страховит мач Хуан Куадрадо, който се разписа в 75-ата минута след втората асистенция на Хамес Родригес.

След този триумф Колумбия заема третата позиция в класирането с актив от 3 точки, до момента в който Полша е на последно място без извоювана точка. Лидери с по 4 точки са Япония и Сенегал. В последния кръг Колумбия се изправя против Сенегал, а Япония против Полша.
Източник: bnr.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР