КОЛЕВИЛ-СЮРМЕР, Франция (AP) — Президентът Джо Байдън отбеляза 80-ата годишнина

...
КОЛЕВИЛ-СЮРМЕР, Франция (AP) — Президентът Джо Байдън отбеляза 80-ата годишнина
Коментари Харесай

Байдън призовава за солидарност с Украйна на церемонията по годишнината от Деня Д в близост до плажовете на Нормандия

КОЛЕВИЛ-СЮРМЕР, Франция (AP) — Президентът Джо Байдън означи 80-ата годишнина от Деня Д в четвъртък, като сподели „ ние няма да се отдалечим “ от отбраната на Украйна и да позволим на Русия да заплашва повече Европа.

„ Да се ​​предадеш на побойници, да се преклониш пред диктатори е просто немислимо “, сподели той по време на гала в американското гробище в Нормандия. „ Ако трябваше да създадем това, това значи, че ще забравим какво се случи тук, на тези свещени плажове. “

Денят Д беше най-голямото амфибийно нахлуване в историята и Байдън го назова „ мощна илюстрация “ за това по какъв начин съюзите, същинските съюзи ни вършат по-силни. ”

Той сподели, че това е „ урок, който се апелирам ние, американците, в никакъв случай да не забравяме. ”

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР