Коледните празници по принцип са време, в което всички се

...
Коледните празници по принцип са време, в което всички се
Коментари Харесай

И това е Коледа: Николета Лозанова глези Ники Михайлов на луксозно

Коледните празници по принцип са време, в което всички се прибират в дома, с цел да посрещнат Рождество Христово с най-близките, а елхата, снегът и празничната софра единствено допълват идилията.

Е, не и за Николета Лозанова. Плеймейтката, която нееднократно е казвала, че не обича да стои в родината си, стегна куфарите дружно с благоверния си, Ники Михайлов, и двамата потеглиха на топло и екзотично място:

Виж още: Една си призна: Родна плеймейтка не чете книги, вълнуват я единствено визията ѝ и модата

Двамата там са се отдали на предпразнична романтика, като на едно от сторитата даже виждаме следи от червило по врата на вратаря. 

Звездната двойка гледа и футболния край в Катар, като надали са останали удовлетворени от резултата, защото и двамата са подкрепяли Франция. Впрочем това не е нещо ново или краткотрайно - и различен път Николета е показвала благосклонности към френския народен тим или ПСЖ на клубно равнище.

Виж още: Жорката и Фейгин разкриха обичаната им секс поза и ревностни ли са

Накъде са стегнали куфарите този път, не се знае, само че не за първи път двойката избира нетрадиционен за родните ширини метод. Така да вземем за пример двамата посрещнаха 2020 година във Виетнам.

 

Източник: vbox7.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР