Коледните дръвчета, които така и не са стигнали до домовете

...
Коледните дръвчета, които така и не са стигнали до домовете
Коментари Харесай

Слонове ядат неизползвани коледни елхи в немска зоологическа градина

Коледните дръвчета, които по този начин и не са стигнали до домовете на хората, станаха храна на животните от зоологическата градина "Вилхелма " в немския град Щутгарт, съобщи ДПА.

Слоновете и други жители на зоопарка похапват към 150 останали елхи.

"Не са огромно лакомство, само че те в действителност ги ядат ", сподели представител на зоологическата градина.

"Други животни, като огромните котки, са очаровани от аромата на дръвчетата ", добави той. Още едно приложение на елхите е да послужат за украса, да вземем за пример във волиерите.
10
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР