Слонове ядат неизползвани коледни елхи в немска зоологическа градина
Коледните дръвчета, които по този начин и не са стигнали до домовете на хората, станаха храна на животните от зоологическата градина "Вилхелма " в немския град Щутгарт, съобщи ДПА.
Слоновете и други жители на зоопарка похапват към 150 останали елхи.
"Не са огромно лакомство, само че те в действителност ги ядат ", сподели представител на зоологическата градина.
"Други животни, като огромните котки, са очаровани от аромата на дръвчетата ", добави той. Още едно приложение на елхите е да послужат за украса, да вземем за пример във волиерите.
10
Слоновете и други жители на зоопарка похапват към 150 останали елхи.
"Не са огромно лакомство, само че те в действителност ги ядат ", сподели представител на зоологическата градина.
"Други животни, като огромните котки, са очаровани от аромата на дръвчетата ", добави той. Още едно приложение на елхите е да послужат за украса, да вземем за пример във волиерите.
10 Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




