Кола помете двама души до банкомат в София
Кола се вряза в хора пред магазин в София. Инцидентът е станал в ж.к. „ Люлин 3 “ на бул. „ Захари Стоянов “.
Двама души, които били пред банкомат, са пометени от автомобила.
Джип, ръководен от 79-годишен мъж, е напуснал пътното платно, качил се е на тротоар и е блъснал двама пешеходци в столицата. След това автомобилът е спрял придвижването си в магазин за хранителни артикули, оповестиха за Българска телеграфна агенция от Министерство на вътрешните работи.
По данни на полицията лидерът сбъркал педалите и вместо спирачка - натиснал газта, оповестява NOVA.
Инцидентът е станал към 18:00 часа. По първична информация потърпевшите са на 33 години и 47 години. Двамата са с голям брой контузии. Единият е настанен в УМБАЛ " Пирогов ", а другият във Военно-медицинска академия.
Към момента няма данни за пострадвания на водача на автомобила.
Двама души, които били пред банкомат, са пометени от автомобила.
Джип, ръководен от 79-годишен мъж, е напуснал пътното платно, качил се е на тротоар и е блъснал двама пешеходци в столицата. След това автомобилът е спрял придвижването си в магазин за хранителни артикули, оповестиха за Българска телеграфна агенция от Министерство на вътрешните работи.
По данни на полицията лидерът сбъркал педалите и вместо спирачка - натиснал газта, оповестява NOVA.
Инцидентът е станал към 18:00 часа. По първична информация потърпевшите са на 33 години и 47 години. Двамата са с голям брой контузии. Единият е настанен в УМБАЛ " Пирогов ", а другият във Военно-медицинска академия.
Към момента няма данни за пострадвания на водача на автомобила.
Източник: novinite.bg
КОМЕНТАРИ




