Кола пламна като факла на АМ “Тракия”, има голямо задръстван...
Кола избухна в пламъци на Автомагистрала “Тракия ”. Инцидентът станал преди към час, преди разклона за Нова Загора, в посока Бургас, оповестиха пътуващи в обществените мрежи.
На място има полиция, придвижването е извънредно затруднено.
По информация на водачи, колата е изцяло изгоряла. Тепърва ще се открива повода за възпламеняването.
Няма данни за потърпевши.
На място има полиция, придвижването е извънредно затруднено.
По информация на водачи, колата е изцяло изгоряла. Тепърва ще се открива повода за възпламеняването.
Няма данни за потърпевши.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




