Терзиев обясни защо е уволнен директорът на Гробищни паркове
Когато хората, на които си имал доверие, са създали неточности, следва да има и нужната глоба. Това съобщи кметът на София Васил Терзиев на брифинг в Столичния общински съвет (СОС) по отношение на дисциплинарно уволнения от него шеф на Общинското дружество " Гробищни паркове " Румен Димитров.
Източник: inews.bg
КОМЕНТАРИ




