Когато бях дете, всеки, който пътуваше от и до летището

...
Когато бях дете, всеки, който пътуваше от и до летището
Коментари Харесай

Как трябва да играят инвеститорите на изборите в Обединеното кралство, Франция и САЩ

Когато бях дете, всеки, който пътуваше от и до летището в Сидни от север, пълзеше през красивите необятни, оградени с дървета пътища на Surry Hills. Нямаше ли това предградие да е отлично без трафика, всички се съгласихме.

И сигурно колите изчезнаха, когато тунелът на Източния дистрибутор беше отворен през 1999 година - тъкмо както всички знаеха, че ще стане, когато планът получи зелена светлина преди половин десетилетие.

И въпреки всичко стойностите на жилищата в региона скочиха, като че ли сюрпризирани. Повдигнаха се малко в очакване, само че нищо сходно на последвалото. Често си мисля за Crown и Bourke Streets, когато вложителите са съветвани да „ купуват съгласно слуховете и продават съгласно обстоятелството “.

Струва ми се, че постоянно се случва противоположното. Цените се разсънват единствено когато известното бъдеще ги удари в лицето. Това се случва постоянно при подписване на покупко-продажби, да вземем за пример. Стойността се осъществя посредством елементарното оповестяване на враждебна оферта.

Какво е или не е сконтирано в цените на ак...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР