Коалиция, родена от страданието и тъгата, само че в името на живота и справедливостта
1. Вярвам в „ Сияние “, тъй като тя се роди от болката и страданието на десетки хиляди български жители, изгубили без време свои деца и близки.
2. „ Сияние “ е неподправената гражданска сила, а не следващата партия, която преследва властта в името на частни и корпоративни ползи.
3. „ Сияние “ има задача – да спре убийствата по пътищата.
4. „ Сияние “ знае повода за тези убийства – корупцията, неналичието на надзор, злоупотребата с власт, порочна правосъдна система, която изправя на съд не нарушителите, а жертвите на техните закононарушения.
5. Програмата на „ Сияние “ не е девиз или предизборно заричане, а дълг пред паметта на без време отишлите си деца и младежи.
6. „ Сияние “ ще извърши своята задача, тъй като нейната подготвеност не е книжна, а добита от допустимо най-тежкото страдалчество - загубата на близки.
7. Вярвам и знам, че „ Сияние “ ще спре кражбата на асфалт, тъй като с обири не може да строиш безвредни пътища.
8. „ Сияние “ в Народното събрание значи закони, правила и непреодолима наказателна отговорност за всеки един нарушител – от пътния палач до корумпирания служител или държавен чиновник.
9. „ Сияние “ в Народното събрание значи нов закон за движимостите лица – завършек на нагласените експертизи, завършек на корупцията измежду автотехническите специалисти, юристи и магистрати.
10. Вярвам на водача на „ Сияние “ Николай Попов – татко на починалата 12-годишна Сияна, който записва листи с чисти, незамърсени от власт и корупция претенденти, измежду които няма нито един някогашен помощник на Държавна сигурност.
Ще гласоподавам с №20 за Коалиция „ Сияние “ в името на живота и справедливостта!
1. Вярвам в „ Сияние “, тъй като тя се роди от болката и страданието на десетки хиляди български жители, изгубили без време свои деца и близки.
2. „ Сияние “ е неподправената гражданска сила, а не следващата партия, която преследва властта в името на частни и корпоративни ползи.
3. „ Сияние “ има задача – да спре убийствата по пътищата.
4. „ Сияние “ знае повода за тези убийства – корупцията, неналичието на надзор, злоупотребата с власт, порочна правосъдна система, която изправя на съд не нарушителите, а жертвите на техните закононарушения.
5. Програмата на „ Сияние “ не е девиз или предизборно заричане, а дълг пред паметта на без време отишлите си деца и младежи.
6. „ Сияние “ ще извърши своята задача, тъй като нейната подготвеност не е книжна, а добита от допустимо най-тежкото страдалчество - загубата на близки.
7. Вярвам и знам, че „ Сияние “ ще спре кражбата на асфалт, тъй като с обири не може да строиш безвредни пътища.
8. „ Сияние “ в Народното събрание значи закони, правила и непреодолима наказателна отговорност за всеки един нарушител – от пътния палач до корумпирания служител или държавен чиновник.
9. „ Сияние “ в Народното събрание значи нов закон за движимостите лица – завършек на нагласените експертизи, завършек на корупцията измежду автотехническите специалисти, юристи и магистрати.
10. Вярвам на водача на „ Сияние “ Николай Попов – татко на починалата 12-годишна Сияна, който записва листи с чисти, незамърсени от власт и корупция претенденти, измежду които няма нито един някогашен помощник на Държавна сигурност.
Ще гласоподавам с №20 за Коалиция „ Сияние “ в името на живота и справедливостта!
Източник: faktor.bg
КОМЕНТАРИ




