Ко-домакините на The View признаха във вторник, че са имали

...
Ко-домакините на The View признаха във вторник, че са имали
Коментари Харесай

Ко-домакините на `The View` казват, че се чувстват неудобно от записите на Алито, но признават, че някой трябва да ги `разобличи`

Ко-домакините на " The View " признаха във вторник, че са имали проблем с тайните записи на съдията от Върховния съд Самуел Алито и основния арбитър Джон Робъртс, тъй като те могат да бъдат „ изменени “. някой трябваше да " разобличи " консервативните съдии.

Алито и Робъртс бяха записани от демократичния режисьор Лорън Уиндзор, който се представяше като почитател на съдиите на вечеря на 3 юни на Върховния съд на историческото общество. Уиндзор показа записите в обществените мрежи. 

„ В момента Върховният съд е толкоз преднамерен и толкоз протеокрационен в това, което видяхте, че преди малко видяхме, че някой би трябвало да ги разобличи, тъй като се движат надменно и имат цялата републиканска партия тяхна страна и ние губим обективността на Върховния съд и някой би трябвало да ги разобличи “, сподели Бехар. 

Джой Бехар сподели, че е имала проблем с тайното записване на съдии от Върховния съд, само че сподели, че някой би трябвало да ги разобличи. (Екранна снимка/ABC)

Ко- водещият Съни Хост...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР