Кметът на Варна Благомир Коцев е бил отведен за разпит,

...
Кметът на Варна Благомир Коцев е бил отведен за разпит,
Коментари Харесай

Акция на КПКОНПИ във Варна, кметът Коцев е отведен за разпит

Кметът на Варна Благомир Коцев е бил отведен за разпит, откакто чиновници на антикорупционната комисия (КПКОНПИ) са нахлули в Община Варна днешния следобяд.

По случая работи Софийската градска прокуратура, написа NOVA.

Все още няма публична информация!

Акцията в Община Варна не е завършила, както и че няма заповед за задържането на кмета на Варна Благомир Коцев.

Кметът е отведен до дома си, с цел да участва на обиск там, по-късно обиск в негово наличие ще бъде осъществен и в кабинета му в постройката на общината, прецизира публичното радио в морската ни столица.

Асен Василев даде публична конференция по случая.

" Искам да кажа нещо на хората, които са разпоредили това да го създадат КПК - съгласно мен това са Пеевски и кръгът хора към него, които се пробват да си купуват кметове. Нито ще ни спрете, нито ще ни уплашите! (...) Всякакви хора, всевъзможни клюки и офанзиви ще има в този момент. Няма да ни откажете и ще се преборим с мафията - в този момент когато България е корав участник в еврозоната ", съобщи Василев пред публицисти.

По време на конференция за еврото, водачът на ГЕРБ Бойко Борисов, запитан за протичащото се във Варна, отхвърли каквато и да е интервенция от негова страна. Атанас Атанасов от ДСБ пък прикани пресцентъра на първата политическа мощ да даде пояснение за случая.

Очаквайте детайлности!
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР