Кметът на Оряхово поздрави жените за 8 март: Скъпи дами, Приемете

...
Кметът на Оряхово поздрави жените за 8 март: Скъпи дами,
Приемете
Коментари Харесай

Вижте поздравителния адрес от кмета на Оряхово по случай 8 март

Кметът на Оряхово поздрави дамите за 8 март:

" Скъпи дами,
Приемете моите най-сърдечни поздрави по случай 8 март – празника, в който отдаваме справедливо самопризнание на дамата – майка, брачна половинка, колежка, другарка.
Вашата мощ, добрина и безрезервност вършат света по-топъл и хубав. Вие сте вдъхновението, което движи фамилията, общността и обществото напред.
Пожелавам Ви здраве, естетика и сбъднати фантазии! Нека всеки ден бъде изпълнен с почитание, любов и усмивки!

Честит празник, благи дами! "

С почитание,
Росен Добрев
Кмет на Община Оряхово
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР