Обявиха ден на траур в Благоевград
Кметът на Благоевград разгласи утрешния ден – 25 май, за ден на печал по отношение на трагичните условия, при които почина малолетно дете, а друго пострада тежко при рухване от блок в квартал „ Струмско “.
Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират. Там, където анулацията е невъзможна, събитията ще стартират с минута безмълвие.
Концертът на площад „ Македония “ довечера от 20:00 часа също ще стартира с минута безмълвие.
Община Благоевград изрича своите откровени съболезнования към фамилията, околните и всички, наранени от тежката загуба.
Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират. Там, където анулацията е невъзможна, събитията ще стартират с минута безмълвие.
Концертът на площад „ Македония “ довечера от 20:00 часа също ще стартира с минута безмълвие.
Община Благоевград изрича своите откровени съболезнования към фамилията, околните и всички, наранени от тежката загуба.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




