Кметът на Благоевград обяви утре, 25 май, за ден на

...
Кметът на Благоевград обяви утре, 25 май, за ден на
Коментари Харесай

Ден на траур в община Благоевград

Кметът на Благоевград разгласи на следващия ден, 25 май, за ден на печал по отношение на трагичните условия, при които почина малолетно дете, а друго пострада тежко.

Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират. Там, където анулацията е невъзможна, събитията да стартират с минута безмълвие.

Концертът на площад „ Македония ” довечера от 20:00 ч. също ще стартира с минута безмълвие.

Община Благоевград изрича своите откровени съболезнования към фамилията, околните и всички, наранени от тежката загуба.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР