Кметът на Благоевград обяви утре, 25 май, за ден на

...
Кметът на Благоевград обяви утре, 25 май, за ден на
Коментари Харесай

Кметът на Благоевград обяви ден на траур след трагедията с двете деца

Кметът на Благоевград разгласи на следващия ден, 25 май, за ден на печал по отношение на трагичните условия, при които почина малолетно дете, а друго пострада тежко.

Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират. Там, където анулацията е невъзможна, събитията да стартират с минута безмълвие.

Концертът на площад " Македония " довечера от 20:00 ч. също ще стартира с минута безмълвие.

Община Благоевград изрича своите откровени съболезнования към фамилията, околните и всички, наранени от тежката загуба.

ФОКУС  , че малко след 00.00 часа малолетно момиче е открито мъртво пред блок в благоевградския квартал " Струмско ". От другата страна на жилищната постройка служителите на реда разкрили да лежи малолетен юноша, който е с заплаха за живота.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР