Кметът Денчо Бояджиев получи днес плакет за принос в развитието

...
Кметът Денчо Бояджиев получи днес плакет за принос в развитието
Коментари Харесай

Кметът на Разград получи плакет от седемкратния световен шампион по борба за ветерани Ремзи Реджеб

Кметът Денчо Бояджиев получи през днешния ден плакет за принос в развиването на лудогорската битка.

Връчи му го седемкратният международен първенец по битка за ветерани Ремзи Реджеб Осман, който е и изпълнителен шеф на СКБ “Лютфи Ахмедов “-Разград. Плакетът се връчва във връзка 25-тото издание на шампионата по битка за момчета „ Лютфи Ахмедов “, което се организира в Разград на 1 октомври. Надпреварата, в която участваха състезатели от 4 страни, се провежда от СКБ “Лютфи Ахмедов “ с поддръжка от Община Разград.

Кметът Денчо Бояджиев благодари за признанието и поздрави Ремзи Реджеб, както за напъните, които поставя за развиването на спорта битка в Разград, по този начин и за неговия персонален триумф, реализиран няколко дни след шампионата – спечелването на седма международна купа по битка за ветерани.

Г-н Бояджиев и господин Реджеб разговаряха за мощния дух, който спортът построява, за качествата, които възпитава у младежите и които са значими за израстването им като персони, разискаха и развиването на спорта битка в Разград.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР