КЛИВЛАНД (АП) — Кевин Дюрант вкара 37 точки, а Девин

...

Кевин Дюрант вкарва 37 точки, събирайки Сънс до победа със 117-111 над Кавалиърс

КЛИВЛАНД (АП) — Кевин Дюрант вкара 37 точки, а Девин Букър има 27 при завръщането си от изкълчване на десния гален, сближавайки Финикс Сънс до победа със 117-111 над изтощените от травми Кливланд Кавалиърс в понеделник вечерта.

Дюрант също имаше осем битки и шест асистенции за Сънс, които са с един мач пред Сакраменто за шесто място в Западната конференция. Букър пропусна четири мача поради травмата си, само че изигра мощни 38 минути и имаше седем асистенции и шест борда.

Финикс изоставаше с 63-44 в средата на втората четвърт, само че отговори с серия от 43-15, която завърши надълбоко в третата. По-късно Букър изведе Сънс вечно напред със 106-104, като означи в прехода седем оставащи минути.

Дариус Гарланд вкара 30 точки, а Карис ЛеВърт имаше 17 точки и 11 битки за Кавалиърс. Кливланд изоставаше със 113-111 с 51 секунди на часовника, преди Джарет Алън и Айзък Окоро да създадат поредни загуби, с цел да сложат завършек на очакванията за завръщане.