Клинтън, Айова — Бившият президент Доналд Тръмп каза в събота

...
Клинтън, Айова — Бившият президент Доналд Тръмп каза в събота
Коментари Харесай

Тръмп призовава Байдън да освободи задържаните във връзка с 6 януари: „Наричам ги заложници“

Клинтън, Айова — Бившият президент Доналд Тръмп сподели в събота на избирателен протест в Клинтън, Айова, че президентът Байдън би трябвало освободи бунтовниците на 6 януари, които излежават затвор за дейностите си по време на офанзивата против Капитолия на Съединени американски щати.

„ Освободи заложниците от J6, Джо “, сподели Тръмп. " Освободи ги, Джо. Можеш да го направиш доста елементарно, Джо. "

Тръмп направи мненията три години от деня на смъртоносната офанзива против Капитолия на Съединени американски щати. Не е ясно кой е имал поради, че ще бъде освободен, защото доста от наказаните за закононарушения към този момент са излежали присъдите си.

до момента са упрекнати по отношение на протеста на Капитолия. Повече от 700 са се признали за отговорни, болшинството от тях за закононарушения, до момента в който повече от 100 са били наказани на правосъдни процеси във Вашингтон, окръг Колумбия. Много от тези, които са се признали за отговорни за закононарушения, към този момент са изтърпели присъдите си.

Най-суровите присъди, свързани с протеста, отидоха на водача на „ Гордите момчета “ Енрик...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР