Клаудио Маркизио отбеляза два гола при победата на Ювентус с

...

Маркизио с дубъл за Ювентус за успех над ПСЖ

Клаудио Маркизио означи два гола при успеха на Ювентус с 3:2 над френския Пари Сен Жермен в среща от приятелския шампионат International Champions Cup в Съединени американски щати, а мачът се изигра на стадион “Хард Рок” в Маями.

Ювентус започва доста нападателно срещата и владеше напълно самодейността доникъде на първото полувреме, след което настъпи равнене. Все отново торинци първи стигнаха до гол, като негов създател стана “обичайният заподозрян” Гонсало Игуаин в 45-ата минута.

В 53-ата минута 20-годишният португалски нападател на ПСЖ Гонсало Гуедеш изравни, само че този резултат се резервира едвам до 62-ата минута, когато Маркизио още веднъж изведе Ювентус напред. В 80-ата минута Хавиер Пасторе още веднъж върна равенството, само че минута преди края на постоянното време Маркизио от дузпа донесе успеха на “Старата госпожа”.
Източник: novini.bg