Китайските власти са казали на местните компании да спрат да

...
Китайските власти са казали на местните компании да спрат да
Коментари Харесай

Пекин иска от китайски фирми да спрат да използват американски и израелски софтуер за киберсигурност

Китайските управляващи са споделили на локалните компании да спрат да употребяват програмен продукт за киберсигурност, създаден от към дузина компании от Съединени американски щати и Израел, заради опасения за националната сигурност, предава, базирайки се на двама души, осведомени по въпроса.

VMware, което е благосъстоятелност на Broadcom, Palo Alto Networks и Fortinet са измежду американските компании, чийто програмен продукт за киберсигурност е неразрешен, до момента в който Check Point Software Technologies е измежду израелските компании, оповестяват източниците.

От Ройтерс показват, че не са съумели да открият какъв брой китайски компании са получили известието, което съгласно източниците е било издадено през последните дни.
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР