Борисов: на Кирил Петков му липсва хигиена във връзките“
Кирил Петков докара Андрей Цеков, а в моя кабинет го докара Делян Пеевски. Това сподели водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.
„ Не мога да ги схвана тези хора – ние бяха една година в коалиция. Лена на галено я назова „ сглобка “. Какво е странното от това, че тези хора са се събирали и работили? По цяла заран водачите на „ сглобката “ бяхме дружно. Кое ви учудва, че министрите им са били там “, добави той.
„ Не е хубаво да лъжеш “, безапелационен бе той, отговаряйки на това, че някои от тях (Кирил Петков и Андрей Цеков) отхвърлят да е имало такива срещи.
Според Борисов повода за офанзивите на Кирил Петков от ПП–ДБ е „ неналичието на хигиена във връзките “.
Борисов удостовери, че познава Иван Мирински. „ Преди време открих Северната дъга с него “, разяснява водачът на ГЕРБ.
Бойко Борисов отхвърли изказванията, че е в неприятни връзки с водачът на ДПС–Ново начало, като ги назова „ другарски “. „ Аз там (при Пеевски) не съм пил кафе, той пие при мен кафе “, отговори той на журналистически въпрос.
„ Аз през вчерашния ден видях злобата и по какъв начин изплиска легена. Няма значение какви са нашите връзки “, по този начин разяснява той думите на президента Румен Радев, че „ прехвърлянето на личните грехове върху другите е запазена марка на господин Борисов “.
FaceBookTwitterPinterest




