Кирил Десподов вкара поредния си гол за , но тимът

...

Десподов вкара, но ПАОК падна лошо

Кирил Десподов вкара следващия си гол за, само че отборът му загуби като хазаин на Олимпиакос с 1:4. Двубоят на стадион „ Тумба “ беше от 23-ия кръг в гръцката суперлига.

След този триумф Олимпиакос завърза битката за купата. Червено-белите събраха 47 точки и се качиха на четвърто място. ПАОК е на втора позиция с 51 точки, на една зад водача АЕК.

Двубоят стартира с напън на Олимпиакос и в 29-ата минута стана 0:1 след гол на Фран Наваро. Десподов изравни в 39-ата минута. Той лиши топката от Франсиско Ортега и я прати в долния ляв ъгъл на вратата за 1:1.

На старта на второто полувреме Олимпиакос съумя още веднъж да поведе след директен свободен удар. Даниел Поденс комбинира с Константинос Фортунис и португалецът със застрашителен шут заби топката в мрежата.

В 83-ата минута Поденс асистира за 1:3 на Аюб Ел Кааби, който вкара от близко. В края Ел Кааби вкара втория си гол в мача за крайното 1:4.
Източник: flashnews.bg