Кирил Десподов се отчете с асистенция за успеха с 4:1

...

Десподов с асистенция при успех на "Щурм"

Кирил Десподов се регистрира с асистенция за триумфа с 4:1 на своя " Щурм " Грац против " Адмира " Вакер в мач от деветия кръг на австрийското състезание. Националът подаде на резервата Филип Хушпек в 54' за 3:1.

Резултата на " Меркур Арена " откри Китеишливи в 18', а Балай повиши на 2:0 в 48'. " Адмира " върна един гол в 53', когато прецизен бе Кадлец, преди Хуспек да се възползва от пас на Десподов за 3:1. Разгрома оформи Рьохер в 72'.

Малко след четвъртото попадение за " Щурм " Десподов отстъпи мястото си на Лайтгеб и получи бурни овации от публиката за положителното си показване.

С трите точки " Щурм " има 16 и се изравни с четвъртия в подреждането " Рапид " Виена, който приема " Хатберг " по-късно през днешния ден.

Лидер е първенецът " Залцбург " с 25 точки. " Адмира " остава на дъното с едвам 2 и продължава да преследва първата си победа от началото на сезона.
Източник: btvnovinite.bg