Кирил Десподов реализира гол и направи 3 асистенции при победата

...

Десподов не се спира! Българинът собственоръчно изстреля ПАОК на върха

Кирил Десподов осъществя гол и направи 3 асистенции при успеха на ПАОК Солун с 6:0 като посетител против Кифися в мач от 15-ия кръг в шампионата на Гърция.

Капитанът на българския народен тим осъществя третия гол за " черно-белите ", като в 34-ата минута беше прецизен след подаване на Янис Константелиас.
 Десподов блесна с 2 попадения за ПАОК

Националът към този момент има пет гола за гранда от Солун

Десподов подаде за попадението на испанеца Брандън Томас пет минути по-рано, с което резултатът стана 2:0.

В 52-ата и в 72-ата минута някогашният футболист на Литекс, ЦСКА и Лудогорец асистира за головете на австриеца Томас Мург и на руснака Магомед Оздоев.

Теохарис Цингарас оформи разгрома в интерес на ПАОК 10 минути преди приключване на постоянното време на срещата.
 Десподов с жена до себе си, само че я крие

Нападателят не разкрива коя е обичаната му

Кирил Десподов има 4 гола за състезание и общо 6 във всички шампионати през сезона досега. Нападателят остана на терена 90 минути в трети следващ мач.

Отборът от Солун е водач в класирането с 35 точки.

Кифися, където играе българинът Илиан Илиев младши, е заплашен от изпадане и заема 13-то място в класирането. В днешната среща Илиев влезе като запаса едвам в 82-ата минута.