Кирил Десподов беше титуляр за при победата след обрат от

...

Десподов игра едно полувреме при победа на ПАОК

Кирил Десподов беше титуляр за при успеха след поврат от 0:1 до 3:1 над Ламия. Двубоят беше от 29-ия кръг в шампионата на Гърция.

Капитанът на българския народен тим игра 45 минути и на почивката беше сменен от Тайсон.

Гостите изненадващо поведоха с попадение на испанеца Рубен Мартинес още в седмата минута.  ПАОК изравни посредством Янис Михалидис в самия завършек на първата част след асистенция на Андрия Живкович. Атаката за 1:1 мина и през Десподов, който изведе Живкович, преди той да центрира към Михалидис.

През втората част тимът от Солун доближи до още две попадения, които бяха дело на Щефан Шваб. Австриецът се разписа в 70-ата минута за 2:1, а в 88-ата минута от дузпа направи 3:1.

ПАОК заема първо място в класирането с актив от 66 точки. Досегашният водач АЕК падна с 1:2 във визитата си на Панатинайкос и остава втори с 65 точки. Панатинайкос е трети с 62 точки.
Източник: flashnews.bg