Кипърският гранд Омония продължава да ниже загуби в шампионския плейоф.

...

Кошмарът продължава: Ники Михайлов и Омония загубиха в последната секунда

Кипърският гранд Омония продължава да ниже загуби в шампионския плейоф. Вече някогашният тим на Ивайло Петев позволи осмо следващо проваляне в шампионата, този път с 1:2 от АЕЛ. Николай Михайлов игра цялостен мач за домакините, които се сринаха в последните минути, откакто дълго време водеха в резултата.

Мат Дербишър откри за Омония с глава в 18-ата минута, а драмата настъпи в края на дуела. Първо бранителите на домакините оставиха Жоан Роман непокрит към границата на наказателното поле, а в третата минута на добавеното време Кану получи червен картон и остави Омония с човек по-малко. Секунди по-късно Кевин Пиер Лафранс се разписа от близко и донесе успеха на АЕЛ.

В класирането води Аполон Лимасол със 76 точки, пред АПОЕЛ със 74 и Анортозис на Владимир Гаджев с 65.