Киншаса, Конго - две отделни произшествия с лодка тази седмица

...
Киншаса, Конго - две отделни произшествия с лодка тази седмица
Коментари Харесай

Инцидент с лодка в Конго убива повече от 100 души във втора смъртоносна обшивка тази седмица

Киншаса, Конго - две обособени катастрофи с лодка тази седмица в Северозападния Конго убиха най-малко 193 души и оставиха резултати в сряда, управляващите и държавните медии оповестиха в петък.

Авариите се случиха в сряда и четвъртък, към 150 километра, с изключение на в сряда.

Една лодка с близо 500 пасажери се възпламениха и затвориха в четвъртък вечерта по поречието на река Конго в територията на провинцията Луколела, се оповестява в отчет на Министерството на филантропичните въпроси на Конго. В отчета се споделя, че 209 оживели са избавени след случая, включващи кит наоколо до село Малзел на територията на Луколела.

Ден по -рано, моторизирана лодка, трансферирана в територията на Басанкусу в провинцията, убивайки най-малко 86 души, множеството от тях са съобщили държавните медии. Няколко души липсваха, само че отчетите не дадоха цифра какъв брой.

Не беше ясно незабавно какво е предизвикало или акцидент, или дали избавителните интервенции не престават в петък вечерта.

Държавните медии п...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР