Ким Кардашиян и Люис Хамилтън на романтична вечеря в Малибу
Ким Кардашиян и водачът от Формула 1 Люис Хамилтън бяха видяни на сантиментална вечеря в ресторант „ Нобу " в Малибу в събота вечерта, което наподобява като публично удостоверение на връзката им.
Двойката пристигнала към 21:00 часа, като Хамилтън отворил вратата на автомобила за Кардашиян. Вътре двамата прекарали към два часа в интимна атмосфера, а при излизането си към 23:00 часа и двамата се усмихвали необятно.
Вечерята в „ Нобу " е последната от поредност взаимни появи - двамата бяха видяни да преглеждат първокласни килими в Лос Анджелис във вторник и преди този момент се появиха дружно на музикалния фестивал „ Коачела ".
Важно е да се означи, че до момента те не са потвърждавали публично сантиментални връзки.
Двойката пристигнала към 21:00 часа, като Хамилтън отворил вратата на автомобила за Кардашиян. Вътре двамата прекарали към два часа в интимна атмосфера, а при излизането си към 23:00 часа и двамата се усмихвали необятно.
Вечерята в „ Нобу " е последната от поредност взаимни появи - двамата бяха видяни да преглеждат първокласни килими в Лос Анджелис във вторник и преди този момент се появиха дружно на музикалния фестивал „ Коачела ".
Важно е да се означи, че до момента те не са потвърждавали публично сантиментални връзки.
Източник: edna.bg
КОМЕНТАРИ




