Километричната тапа на АМ "Тракия" продължава да расте
Километричната запушалка на Автомагистрала " Тракия " в посока Бургас продължава да пораства.
Шофьори, пътуващи сега по автомагистралата, споделят, че колоната от коли стартира още преди Вакарел и продължава чак след Ихтиман.
ФОКУС напомня, че днес -. Изпълнението на плануваните действия е в финален стадий – при 39-ия километър се поставя последният асфалтов слой, а в други елементи се поставя пътната маркировка.
Единственият сектор от Автомагистрала " Тракия “, на който продължава да се работи, е в област Стара Загора. Ремонтира се платното за София в права с дължина от 21 км, сред 208-и и 229-и км, като транспортните средства минават в двете посоки в платното за Бургас. Очаква се придвижването по обновената права да бъде пуснато до 3 юли.
Шофьори, пътуващи сега по автомагистралата, споделят, че колоната от коли стартира още преди Вакарел и продължава чак след Ихтиман.
ФОКУС напомня, че днес -. Изпълнението на плануваните действия е в финален стадий – при 39-ия километър се поставя последният асфалтов слой, а в други елементи се поставя пътната маркировка.
Единственият сектор от Автомагистрала " Тракия “, на който продължава да се работи, е в област Стара Загора. Ремонтира се платното за София в права с дължина от 21 км, сред 208-и и 229-и км, като транспортните средства минават в двете посоки в платното за Бургас. Очаква се придвижването по обновената права да бъде пуснато до 3 юли.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




