Килиан Мбапе се завърна в игра с гол за Пари

...

Килиан Мбапе донесе точка за ПСЖ при визитата на Тулуза, шампионите са все още без победа в Лига 1

Килиан Мбапе се завърна в игра с гол за Пари Сен Жермен, само че тимът му приключи 1:1 като посетител на Тулуза в мач от 2-ия кръг на Лига 1.

Нападателят, който едвам от няколко дни стартира тренировки с главната група, влезе като запаса през втората част и се разписа от дузпа в 62-ата минута. Играчите на Тулуза обаче съумяха да изравнят три минути преди приключването на постоянното време също от углавен удар. Нарушението извърши Ашраф Хакими, а Закария Абухлал преодоля Донарума за крайното 1:1.

За Пари Сен Жермен това е второ следващо тъждество, откакто преди седмица приключи 0:0 в семейството си на Лориен.