Киев не е замесен във взрива на колата на руската

...
Киев не е замесен във взрива на колата на руската
Коментари Харесай

Украйна отрича да има пръст в убийството на Дария Дугина

Киев не е забъркан във гърмежа на колата на съветската журналистка и политически анализатор Дария Дугина. Това съобщи съветникът на украинския президент Михайло Подоляк, представен от ТАСС.

Подчертавам, че Украйна сигурно няма нищо общо с това, увери той пред украинското електронно издание " Лига ".

Дъщерята на сътрудника на съветския президент Владимир Путин - Александър Дугин,, откакто караният от нея автомобил беше взривен. Взривното устройство е било сложено под колата от страната на лидера.
 Дъщерята на идеолога на Путин почина при гърмеж в кола Обновена
Дъщерята на идеолога на Путин почина при гърмеж в кола

Полицията проверява случая

От съветската прокуратура оповестиха, че става въпрос за авансово планувано и поръчково ликвидиране.

Ръководителят на Донецката национална република Денис Пушилин написа в " Телеграм ", че терористите на украинския режим, пробвайки се да отстраняват Александър Дугин, са взривили щерка му.

По-рано през днешния ден представителят на съветското външно министерство Мария Захарова съобщи, че в случай че бъде доказана версията, че Дугина е била убита от украинци, става въпрос за провеждана от Киев политика на държавен тероризъм.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР