Кичка Бодурова стана баба за първи път, похвали се самата

...
Кичка Бодурова стана баба за първи път, похвали се самата
Коментари Харесай

Честито! Баба Кица стана... баба

Кичка Бодурова стана баба за първи път, похвали се самата звезда. „ Едно прелестно момиче от моето огромно семейство с фенове даде живот на Микаела! Даде живот на земята - какво благополучие! “, възкликна певицата.

Кичка Бодурова се обърна към почитателите си: „ Нека всички поздравим Меги и пожелаем на двете да са здрави и доста радостни мигове да сгряват живота им! “. После добави: „ Изчаках малко време преднамерено. И дано си пожелаем един прелестен, положителен и ухилен април! “.

Щастливата майка е осиновената щерка на Кичка - Маги. Естрадната легенда закупи наставнически права над дъщерята на брат си Михаил през есента на 2020 година и незабавно я прибра при себе си в Лас Вегас. Маги заживя в палата на Кичка и беше записана да учи в елитна гимназия която приключи с цялостно отличие. Сега следвала математика в университета във Вегас. Русокосата госпожица е израснала в Кипър, само че приказва прелестен български.

Преди 3 години младата дама пребори рак на щитовидната жлеза и към този момент е родител.

Самата Кичка Бодурова живее в Лас Вегас и чака скоро да се прибере у нас. За тази година тя е подготвила концерти, които ще минат под мотото „ Неразказани истории “. На тях посетител е гръцкият реализатор Диогенис. В Бургас я чакат на 27 юли, а във Варна – на 26 август.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР