Киър Стармър подаде оставка като министър-председател на Великобритания и лидер на Лейбъристката партия
Киър Стармър разгласи, че се отдръпва както от поста министър-председател на Обединеното кралство, по този начин и от водачеството на Лейбъристката партия, откакто, по думите му, е завършил вътрешнопартиен развой по отношение на способността му да води партията на идващите парламентарни избори. Той съобщи, че приема решението на парламентарната си група и ще се отдръпна с почитание към изразената позиция.
Източник: novinite.bg
КОМЕНТАРИ




