KGM обяви, че в корейските дилърства на марката вече се

...
KGM обяви, че в корейските дилърства на марката вече се
Коментари Харесай

Новият KGM Actyon вече е наличен за предварителна поръчка

KGM разгласи, че в корейските дилърства на марката към този момент се одобряват предварителни поръчки за закупуването на напълно новото попълнение в моделната гама на марката, а точно новата генерация на емблематичния за компанията модел Actyon.

От KGM споделят, че серийната версия на известният досега като план J120 ще предложи на потребителите моден дизайн, удобен интериор и многофункционалност в купеобразен SUV, който да влее нова порция прохлада при формалното си пазарно лансиране през август тази година.

" Първото потомство Actyon беше пионер в концепцията SUC (Sports Utility Coupe) в международен мащаб през 2005 година, събирайки известност на пазара посредством своя дух на иновация ", споделят от KGM и допълват, че новото потомство ще надгради модела във всяко едно отношение. " Новият Actyon въплъщава решимостта на KGM за нови провокации ".

От KGM разгласят още, че след въвеждането си на корейския пазар, новият Actyon ще бъде стартиран на интернационалните за марката пазари през октомври и с първи доставки преди края на годината.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР