Кейт Мидълтън е с онкологично заболяване. Принцесата на Уелс съобщи,

...
Кейт Мидълтън е с онкологично заболяване. Принцесата на Уелс съобщи,
Коментари Харесай

Кейт Мидълтън е диагностицирана с рак. Започнала е химиотерапия

Кейт Мидълтън е с онкологично заболяване. Принцесата на Уелс заяви, че е в ранен етап на лекуване с химеотерапия.

Във видео изказване Катрин споделя, че това е бил „ голям потрес ” след „ няколко необикновено сложни месеци " за цялото ѝ семейство.

" Както можете да си визиите, това изисква време - да се възстановя от сериозната интервенция, с цел да мога да стартира лекуването си, само че най-важното - трябваше ни време, с цел да разбираем всичко на Джордж, Шарлът и Луи (трите деца на фамилията на Уилям и Кейт-бел. ред.) и да ги уверя, че ще бъда добре ", изяснява Кейт. " Голямо успокоение ми дава подкрепата на Уилям ", прибавя тя.

Заболяването е намерено при проби, уточнява Би Би Си.

" Аз съм добре и ставам все по-силна с всеки минал ден ”, споделя в изказването брачната половинка на престолонаследника.

 Подробности за болестта ѝ не се оповестяват, само че от двореца Кенсингтън настояват, че са уверени, че принцесата ще се възвърне изцяло.

Кейт изяснява, че когато е претърпяла коремна интервенция през януари, към момента не се е знаело, че има рак.

„ Въпреки това, тестванията след интервенцията откриха, че ракът е налице. Затова медицинският ми екип ме посъветва да мина курс на превантивна химиотерапия и в този момент съм в ранните стадии на това лекуване ”, споделя принцесата.

И благодари за поддръжката, която е получила от английските жители през тези месеци. Както и на прелестния медицински екип, който се е грижил за нея.

Кейт Мидълтън изяснява и че на нея и фамилията ѝ ще е нужно да останат сами, " нуждаем се от известно време, пространство и уединение, до момента в който довърша лекуването си. "

" Работата ми постоянно ми е носела наслада, само че в този момент би трябвало да се съсредоточа върху цялостното си възобновяване. "

" Не сте сами, не губете религия и вяра ", обръща се най-после тя към всички с онкологично заболяване.



Преди месеци стана ясно, че и английският крал Чарлз Трети е диагностициран с рак и минава през лекуване.
Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
Източник: clubz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР