Кайл Уокър получи жълт картон при победата на Манчестър Сити

...

Кайл Уокър подновява враждебните действия с Нийл Маупай с необмислен удар срещу търговеца на Брентфорд

Кайл Уокър получи жълт картон при успеха на Манчестър Сити над Брентфорд, до момента в който възобнови продължаващото си стълкновение с Нийл Маупай.

Двойката се сблъскаха, когато първенците си осигуриха скорошна победа в западен Лондон, защото британският национал се оплака на рефера Джаред Гилет и четвъртия арбитър Стюарт Атуел в края на мача. Walker твърди, че Maupay е хвърлил някои вербални думи в негова посока.

Ясно е, че сред двойката не е изгубена обич и минути откакто се появи, Maupay откри, че влиза в 50-50 с Walker. Защитникът на Сити сигурно взе мъжа и получи жълт картон за напъните му, оставяйки играча на Брентфорд на земята.

Това беше незабравима вечер за нападателя, който даде топката, което накара Сити да се оправи път към победния гол в мача, маркиран от Ерлинг Хааланд. Maupay си завоюва репутацията на малко непостоянен, откакто също раздруса Джеймс Мадисън в скорошно излизане.

Звездата на Брентфорд копира празнуването на Мадисън за хвърля...