Кайл Уокър каза пред семеен съд, че спорът с Лорин

...
Кайл Уокър каза пред семеен съд, че спорът с Лорин
Коментари Харесай

Футболистът Кайл Уокър казва, че семейният съдебен спор нямаше да се случи, ако той беше „бояджия и декоратор“

Кайл Уокър сподели пред фамилен съд, че разногласието с Лорин Гудман по отношение на заплащанията за децата им „ нямаше да стигне дотук “, в случай че той беше „ бояджия и декоратор “.

Вицекапитанът на Англия беше замесен в правосъдна борба с модела и инфлуенсър по-рано този месец за сумата, която би трябвало да заплати, с цел да устоя едногодишната им остаряла щерка Кинара, второто дете на двойката.

Двете деца са родени отвън брака на господин Уокър с Ани Килнър Уокър, от която той има четирима сина.

Централният фамилен съд в Лондон чу от госпожа Гудман (33), че господин Уокър „ не мисли “ за ситуацията на нея и децата им, до момента в който футболистът сподели, че някои от настояванията й са „ непропорционални “.

 

Давайки показания, той сподели: „ Един паунд си е паунд и дано не бъдем лекомислени, тъй като аз спечелвам сумата пари, която спечелвам, която имам Направено на моя тил, можете просто да харчите пари и да имате отворена чекова брошура. “

Той сподели: „ Чувствам, че поради това кой съм и какво върша, и парите, които...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР