Като народен представител и международен секретар на Има такъв народ“,

...
Като народен представител и международен секретар на Има такъв народ“,
Коментари Харесай

Димитър Гърдев присъства на форума на консерваторите в Будапеща

Като депутат и интернационален секретар на „ ИТН “, Димитър Гърдев участва от името на партията си на най-големия конгрес на консерваторите, провеждан в Европа – CPAC Hungary 2025, Будапеща.

Форумът събра водещи представители на партии, специалисти и политици от Европа, Съединени американски щати, Латинска Америка, Индия, Австралия, с цел да се обсъдят основни тематики в областта на консервативните хрумвания, миграцията, сигурността, интернационалните връзки и бъдещето на Европа и света.

Партия „ ИТН “ беше единствената групировка от ръководещата коалиция в България, която взе присъединяване в този влиятелен интернационален конгрес.

Гърдев изрази убеденост, че присъединяване му като представляващ „ Има Такъв Народ “ е още едно доказателство за уговорката на партията към интернационалния разговор, и отговорностите, които Има Такъв Народ има като част от Европейското консервативно семейство.

„ Присъствието на „ Има Такъв Народ “ на CPAC Hungary 2025 беше опция за интензивно съдействие и обмяна на хрумвания с водещи фигури като Виктор Орбан, Роберт Фицо, както и представители на VOX, FPÖ, Fratelli d’Italia, AfD, ANO и други основни политически обединения! “.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР