Като екшън от трето лице, играта ще позволи на играчите

...
Като екшън от трето лице, играта ще позволи на играчите
Коментари Харесай

Новата игра John Wick ще бъде като „да гледаш филм“, твърди разработчик

Като екшън от трето лице, играта ще разреши на играчите да вършат това, което John Wick прави най-добре във филмите: да стрелят и да се бият с съперници.

Освен това, от Saber оповестиха, че Рийвс взе участие в продукцията на играта дружно с ветерана от филмовата поредност Чад Стахелски. Това не е първата игра за John Wick – през 2019 година излезе John Wick Hex от Bithell Games.

Що се отнася до филмовата поредност, петият филм John Wick 5 към този момент е в развой на разработка, само че планът е в доста ранен стадий на разработка и към момента няма съвсем никаква информация за него.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР