Категорично ще предприемем всички мерки във всякаква област, за да

...
Категорично ще предприемем всички мерки във всякаква област, за да
Коментари Харесай

Главчев: Ще предприемем всички мерки, за да има честни избори

Категорично ще предприемем всички ограничения във всякаква област, с цел да има почтени избори. Благодаря за присъединяване в тегленето на номерата на машините, които ще бъдат удостоверявани. Искам всички да се убедят, че през целия развой всичко ще бъде обществено, транспарантно и пред очите на българските жители.

Това съобщи служебният министър председател Димитър Главчев след общественото изтегляне на номерата на машините за гласоподаване, които ще бъдат удостоверявани за сходство за изборите на 9 юни.

„ Няма да разясня политическите сили и техните разговори. Ние имаме за задача да подпомогнем организирането на избори. В политически диспути не влизаме, нямаме отношение към тях ”, безапелационен бе той.

Той увери още, че има доверие на всички министри.

Източник: breaking.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР