Категорично съм против това управление на БФС, защото то е

...
Категорично съм против това управление на БФС, защото то е
Коментари Харесай

Сираков: Категорично съм против това управление на БФС

" Категорично съм срещу това ръководство на БФС, тъй като то е ориентирано против ПФК Левски “, разгласи мажоритантият притежател на " сините " Наско Сираков по време на Общо заседание на клуба, което завърши доскоро, съобщи кореспондент на БГНЕС.


В последна точка „ Разни “ Сираков бе запитан от акционер каква е позицията на клуба по отношение на настоящето управление на Българския футболен съюз и продължава ли 40-годишното другарство с президента Боби Михайлов.

„ Аз доста добре отстранявам персоналните си връзки със служебните “, отговори именития нападател. По този метод Левски изрично застана на страната на борещите се за смяна в българския футбол.

Общото съпбрание нва Левски продължи близо 4 часа. То започва в малко преди 11:00 и завърши малко в 15:00 часа. За него в бранш „ А “ на стадион „ Георги Аспарухов “ с изключение на Наско Сираков се записаха изпълнителният шеф Даниел Боримиров, както и други акционери в клуба, в това число Константин Баждеков, Антон Краус и Петър Ганев, някогашен член на Надзорния съвет на столичани.

Представители на Тръст Синя България потърсиха сметка от Боримиров по отношение на финансовото положение на Левски.

Малко след 12:30 Константин Баждеков пък напусна заради персонални аргументи.

След привършване на съвещанието пред медииге приказваха Петър Ганев и Даниел Боримиров, до момента в който Наско Сираков отхвърли да застане пред камерите. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР