Категорично г-н Христо Иванов не е присъствал на среща, цитирана

...
Категорично г-н Христо Иванов не е присъствал на среща, цитирана
Коментари Харесай

ДБ: Христо Иванов не е участвал в делбата на съдебната система

" Категорично господин Христо Иванов не е участвал на среща, представена от Делян Пеевски за делба на правосъдната система . " Това съобщи съпредседателят на " Да, България " и депутат от ПП-ДБ Ивайло Мирчев пред публицисти в Народното събрание.

По думите му Христо Иванов е оборил изказванията на Пеевски. " Категорично Христо Иванов не е участвал на такава среща и не е взел участие на такава среща за делбата на правосъдната система ", безапелационен бе още един път Мирчев.

Той акцентира, че някогашният водач на " Да, България " не е участвал и на среща за " изпирането " на Пеевски от световния закон " Магнитски ".

Мирчев уточни още, че самият Пеевски е " пристигнал на позицията на ПП-ДБ " за конституционна промяна. И подсети, че Христо Иванов се е отдръпнал от председателския пост на Демократична България тогава, когато групировката изгубили гласоподавателите си.
 Пеевски упрекна ПП-ДБ, че са готвили скрит план против Борисов по време на Сглобката
Пеевски упрекна ПП-ДБ, че са готвили скрит план против Борисов по време на Сглобката

Лидерът на Движение за права и свободи - НН съобщи, че не знае някой да е лобирал за събаряне на глобите по отношение на него по закона " Магнитски "

Сегашният съпредседател на " Да, България " не пропусна да разкритикува водача на ГЕРБ за Бюджет 2026.

Той уточни, че Борисов е споделил, че държавният бюджет е съдружен и е станало ясно, че е формиран от ДПС-Ново начало. " Министерство на финансите е обещано на концесия на ДПС-Ново начало ", посочи още националният представител.

Другият съпредседател на " Да, България " Божидар Божанов счита, че конституционната промяна е свършила добра работа, защото е почнала да изнервя правосъдната власт.
 Бойко Борисов: За разлика от другите, аз в никакъв случай не неистина
Бойко Борисов: За разлика от другите, аз в никакъв случай не неистина

Лидерът на ГЕРБ още веднъж изясни, че персонално е разговарял с " избрани хора " за свалянето на глобите по " Магнитски "
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР