Категорична победа на отбора на ПФК „Литекс“ – Ловеч над

...

Децата на Литекс с категорична победа

Категорична победа на тима на ПФК „ Литекс “ – Ловеч над ФК „ Янтра 1919 “ – Габрово с резултат 5:0 от Подготвителна група (U-11 деца, родени 2005 година) на мач от 13-ти кръг на футболното състезание, сезон 2017/2018 година, игран на 12.04.2018 година в гр.Ловеч.

Футболната среща стартира с голям брой офанзиви и гол за ПФК „ Литекс “ – Ловеч, маркиран от Мартин Миленов Димитров. След очевидно предимство, първото полувреме приключи при резултат 2:0 за ПФК „ Литекс “ – Ловеч след попадение на Браян Николаев Стефков. Гостите получиха отлична опция за гол, само че не се възползваха.

През второто полувреме Георги Ангелов Димитров означи на два пъти, а гол на Браян Николаев Стефков оформи крайното 5:0 и безапелационната победа на ловешкия отбор, който е едноличен водач в шампионата.