Катастрофата между ТИР и микробус, възникнала днес в ранните часове

...
Катастрофата между ТИР и микробус, възникнала днес в ранните часове
Коментари Харесай

Шофьорът на микробуса, катастрофирал на АМ Тракия, е заклещен - режат ламарини

Катастрофата сред ТИР и микробус, зародила през днешния ден в ранните часове на автомагистрала " Тракия " в посока София, продължава да затруднява съществено придвижването в сектора сред 56-ия и 57-ия километър.

По информация от ОДМВР – Пазарджик, микробусът се е блъснал в задната част на тежкотоварния камион със сръбска регистрация. При удара водачът на микробуса е бил заклещен в кабината.

Наложило се е екип на аварийно-спасителното звено към пожарната да разреже ламарините, с цел да бъде изваден потърпевшият лидер. 

Обработката на местопроизшествието продължава. Предстои оглед от дежурна оперативна група при Районното ръководство на Министерство на вътрешните работи в град Септември. 

Движението в региона се прави в една лента и се контролира от полицейски чиновници. От ОДМВР - Пазарджик апелират към всички водачи да карат с нараснало внимание, да съблюдават нужната отдалеченост и да демонстрират самообладание при прекосяване през засегнатия сектор.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР