Катастрофа в София късно в сряда вечерта прати четирима души

...
Катастрофа в София късно в сряда вечерта прати четирима души
Коментари Харесай

Катастрофа с автобус в София

Катастрофа в София късно в сряда вечерта прати четирима души в болница, съобщи "Нова телевизия ". Пети човек е потърпевш по-леко.

Инцидентът е станал в региона на бул. "Тотлебен " и "Цар Борис III ". Автобус, движещ се по линия 74, се е блъснал в дирек.

Един човек се е намирал на спирката, а останалите в транспортното средство.

Полицията извърши оглед на място по случая.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР