Катастрофа с жертва е станала тази сутрин пътя между кв.

...
Катастрофа с жертва е станала тази сутрин пътя между кв.
Коментари Харесай

20-годишна жена загина при катастрофа край Шумен

Катастрофа с жертва е станала тази заран пътя сред кв. " Макак " в Шумен и село Царев брод наоколо до разклона за с. Коньовец, съобщи Българска телеграфна агенция. Агенцията се базира на информация от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи (ОДМВР).

Сигнал за пътния случай за е признат в дежурната част на ОДМВР. На място са били изпратени екипи на " Пътна полиция ".

По първични данни лек автомобил " Фолксваген Голф " е подхванал изпреварване, когато 20-годишната жена зад кормилото е изгубила надзор над колата , която се е завъртяла на пътното платно и се е блъснала в крайпътната мантинела. Последвал удар с насрещни движещ се " Форд Рейнджър ".

Младата жена е починала при случая. Според първичната информация тя е пътувала сама. 50-годишният водач на другата кола е настанен за лекуване в шуменската болница. Той е с фрактура на дясна тибия, контузия на главата и гръдния панер, без заплаха за живота.
 10 ранени при злополука край Чепинци
10 ранени при злополука край Чепинци

Бус и кола са се блъснали на същото място, където рано сутринта на 1 декември при различен удар почина полицай
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР