Меле с Ауди в Банкя! Пристигнаха медици ВИДЕО
Катастрофа е станала на улица " София " в Банка, сигнализират жители.
На местопроизшествието са пристигнали медици и служители на реда. Кадри, публикувани от жители, демонстрира аварирало " Ауди ", по което има съществени материални вреди.
По пътя е разлято и масло.
Към момента няма данни за потърпевши. Движението в сектора е затруднено, само че прекосяването е допустимо.
Очаквайте детайлности!
Кадри: Даниел Касабов/ " Катастрофи в София "
На местопроизшествието са пристигнали медици и служители на реда. Кадри, публикувани от жители, демонстрира аварирало " Ауди ", по което има съществени материални вреди.
По пътя е разлято и масло.
Към момента няма данни за потърпевши. Движението в сектора е затруднено, само че прекосяването е допустимо.
Очаквайте детайлности!
Кадри: Даниел Касабов/ " Катастрофи в София "
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




