Катастрофа е станала на улица София в Банка, алармират граждани.На

...
Катастрофа е станала на улица София в Банка, алармират граждани.На
Коментари Харесай

Меле с Ауди в Банкя! Пристигнаха медици ВИДЕО

Катастрофа е станала на улица " София " в Банка, сигнализират жители.

На местопроизшествието са пристигнали медици и служители на реда. Кадри, публикувани от жители, демонстрира аварирало " Ауди ", по което има съществени материални вреди.

По пътя е разлято и масло.

Към момента няма данни за потърпевши. Движението в сектора е затруднено, само че прекосяването е допустимо.

Очаквайте детайлности!

Кадри: Даниел Касабов/ " Катастрофи в София "

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР