Къщата на кмета Добри Беливанов стана интересна за крадците в

...
Къщата на кмета Добри Беливанов стана интересна за крадците в
Коментари Харесай

Кметът на Хасково проговори за обира: Взели са пендарчетата от първата ми сватба

Къщата на кмета Добри Беливанов стана забавна за крадците в Хасково. Както БЛИЦ писа от полицията оповестяват, че през вчерашния ден сред 08.30 ч. до 12.30 ч. незнаен причинител е проникнал, посредством разтрошаване патрон на заключващото устройство на входна врата в жилището на 73 годишен мъж от гр. Хасково.

Домът се намира на ул. „ Стара планина “. От жилището са отнети 3 парички – пендари от злато.

Добри Беливанов описа за кражбата:

"Пендарчетата бяха от първата ми женитба, сподели кметът Добри Беливанов, представен от Haskovo.live. Той самичък открил кражбата през вчерашния ден по обяд, когато се прибрал, с цел да си вземе хапчетата, които не запомнил, тръгвайки сутринта в 8,30 ч. на работа.

"Още като видях, че патронът на външната врата липсва се сетих, че нещо е станало ", описа Беливанов. На втория етаж всичко беше разбъркано. Дрехите на внучката, които бяха в едни кашони, разпилени по цялата стая. Ужас напряко. Снощи до 12 часа сме подреждали ", описа кметът.

По думите му, кражбата е станала към 9:30 сутринта, когато негови съседи видели, че пред дома му стопира микробус. Никой обаче не се усъмнил, тъй като две къщи по-нагоре на улицата има магазин за бои и по тази причина в региона постоянно стопират коли и бусове.

"Крадците очевидно са следели, че по това време в къщата няма никого. Има куче, само че то беше на двора ", разяснява Беливанов.

"Неприятно е, че някой е влизал и ровил в персоналното ти пространство. Иначе обири се случват ", съобщи още кметът.

Кметът се съмнява, че е влезнал в полезрението на крадците поради промяната преди няколко месеца на входната врата. Старата била дървена и към този момент прогнила, по тази причина я сменил с железна.

По случая е формирано досъдебно производство- оповестяват от полицията.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР