Късен обрат от Англия не беше достатъчен, за да попречи

...
Късен обрат от Англия не беше достатъчен, за да попречи
Коментари Харесай

Англия претърпя поражение в тестова серия от Индия въпреки героизма на Шоаиб Башир в боулинга

Късен поврат от Англия не беше задоволителен, с цел да попречи на тима на Бен Стоукс да претърпи третата си поредна загуба от Индия - и проваляне в серия.

Англия влезе в четвъртия ден от четвъртия тест в Ранчи, знаейки, че възможностите са срещу тях, само че имаше искрица вяра, откакто Индия падна от 84-0 на 120-5 след спинърите Шоаиб Башир, Джо Рут и Том Хартли нанесъл вредите. Башир последва превъзходния си удар от пет уикета в първия ининг с още три, с цел да понижи началния ред на Индия, само че напъните му бяха напразни.

55 от капитана Рохит Шарма и 37 от пробивната звезда в серията, Yashasvi Jaiswal, даде постоянен старт на Индия, само че партньорството на Shubman Gill - който също надвиши границата от половин век - и Dhruv Jurel донесе на домакините победа с пет уикета. Англия можеше да си сложи единствено цел от 192 след тъмен втори ининг, даже без перлата на индийската боулинг офанзива, Джасприт Бумра, участващ в четвъртия тест дружно с контузения К. Л. Рахул.

Майсторската сенч...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР